Projelerimiz

mekteptvÖzel ders sektörü için Mustafa Tayyip YETİŞ tarafından geliştirilen bu proje özel ders veren öğretmen ve öğrencileri yakın çevresinde bulunan öğrencilerle buluşturup anlaşmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Öğretmen sisteme üye olup profil resmi yükleyebilir biyografisini, referanslarını tecrübelerini ekleyebilir ve kendisini tanıtabilir, öğrenciler de profil oluşturarak istedikleri kriterlerde ders talebi oluşturup öğretmenlere ulaşabilir. ayrıca iletişim için kendi içerisinde mesajlaşma sistemi bulunmaktadır.


Ticari bir uygulama olan Webrone.com kişisel ve kurumsal olarak websitesi sahibi olmanızı kolaylaştırır. Kullanışlı altyapısı ile kısa zaman içerisinde Blog, E-Ticaret, Oto kiralama, Otel rezervasyon vb. websitesi yayınlayabilirsiniz.


MindRun Project Cebirsel matematik problemlerini çözmek amacıyla geliştirilmiştir. Birden fazla denklem sistemini destekler. Birinci ve ikinci dereceden denklemler ile binomları çözebilir. Denklemler üzerinde sadeleştirme, çarpanlara ayırma işlemi yapabilir


Link kısaltma uygulaması. Domain bağımsız çalışabilmektedir. Url: http://webyga.webrone.com/


PerformORM

SQLite veritabanı için geliştirilen bir ORM (Object Relational Mapping) aracıdır.

Github : https://github.com/tyetis/performORM